Terugblik 2025

De kerstborrel was een goed moment om terug te kijken op 2025 en vooral ook om vooruit te blikken. In de wagenkeet luisterden we met een hapje en drankje naar de resultaten én de koers en doelen voor 2026.

2025 was een heel goed teeltjaar met hoge opbrengsten. De uitdaging was om die gewassen ook af te zetten. Gelukkig hebben we veel nieuwe abonnees en zakelijke afnemers kunnen verwelkomen. Dank aan iedereen die een verbinding is aangegaan met onze boerderij.

Na afloop werd er een grote boomstam bij gezet en werden er letterlijk spijkers met koppen geslagen. Een goede oefening om ook in 2026 spijkers met koppen te blijven slaan.

Nu de sneeuw is weg gedooid en we een vleugje lente in de lucht voelen, kijken we voorzichtig uit naar het nieuwe groeiseizoen.

Jorrit

Elingka, Ageeth, Mees, Raymond en Perry

Floor en Jorrit

Floor

Perry, Peter en Rosa

Floor, Stefan, Rosa en Jessica zijn aan
het spijker slaan

abonnees

Benieuwd wat onze abonnees vinden?