Geroosterde schorseneren

Meer info over Schorseneren

 

 

 

Ingrediënten

Bijgerecht 2 personen:

600 gr schorseneren
1 citroen
1 volle el kappertjes
1 volle el amandelen
1,5 el olijfolie
½ el honing
5 gr peterselie
zout en peper

Verwarm de oven voor op 200°C. Rasp de schil van ½ citroen. Pers een halve citroen uit in een ruime pan met water. Schil de schorseneren met een dunschiller en snijd in stukken van ongeveer 10 centimeter lang. Leg ze direct in de pan met het citroenwater. Kook ze vervolgens in die pan 10 minuten. Giet af en leg ze op een bakplaat. Besprenkel met olijfolie, het sap van de overgebleven halve citroen en zout en peper. Rooster ze 15-20 minuten in de oven. Hak de amandelen grof. Voeg de amandelen en honing toe aan de schorseneren en schep het geheel goed door elkaar. Rooster nog 10-15 minuten tot de schorseneren goudbruin en gaar zijn. Schep de kappertjes erdoorheen en garneer met citroenschil en fijngehakte peterselie.

Ingrediënten

Bijgerecht 2 personen:

600 gr schorseneren
1 citroen
1 volle el kappertjes
1 volle el amandelen
1,5 el olijfolie
½ el honing
5 gr peterselie
zout en peper

Print dit recept

Koken met Vivian en Barry

Tweewekelijks vind je de heerlijke, gemakkelijke en vaak vegetarische gerechten van Vivian (zus van Floor) en Barry in je biologische groentepakket. Samen koken ze verrassende gerechten met wat er bij ons op het land groeit en wat er in jouw pakket zit.

Deze recepten vind je terug op onze site. Wil jij ook graag koken met verse, vaak lokale, biologische seizoensgroente? Doe dan mee met ons groentenabonnement.

Wat zeggen onze abonnees?

Onze abonnees kunnen nog beter vertellen waarom ons groentenabonnement een aanrader is!

Koken - illustratie groentenabonnement