Zelfgemaakte appel/perensap*

Meer info over Appel

Ingrediënten

Appels en/of peren in kwarten, klokhuizen eruit

Dit is een recept van abonnee Femke.

Zet de appels (eventueel met peren ong. 20%) met een laagje water op en kook stuk. Haal de blender erdoorheen. Schenk het door een zeef of door een theedoek en vergiet. Verdun met water.

Proeven: Voeg naar smaak suiker en citroenzuur toe. Ideeën voor volgende keer: vanille of kaneel toevoegen.

Ingrediënten

Appels en/of peren in kwarten, klokhuizen eruit

Print dit recept

Koken met Vivian en Barry

Tweewekelijks vind je de heerlijke, gemakkelijke en vaak vegetarische gerechten van Vivian (zus van Floor) en Barry in je biologische groentepakket. Samen koken ze verrassende gerechten met wat er bij ons op het land groeit en wat er in jouw pakket zit.

Deze recepten vind je terug op onze site. Wil jij ook graag koken met verse, vaak lokale, biologische seizoensgroente? Doe dan mee met ons groentenabonnement.

Wat zeggen onze abonnees?

Onze abonnees kunnen nog beter vertellen waarom ons groentenabonnement een aanrader is!

Koken - illustratie groentenabonnement